Ładuję stronę
Proszę czekać.

menu

+48 89 672 61 00

krozmet@krozmet.pl

Kontakt

Napisz do nas!

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami za pomocą formularza ze strony, poczty e-mail lub telefonu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą branżą. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe.

Dane firmy

Krozmet s.c. Dawid Dąbrowski, Przemysław Agaszewski, Jarosław Trusiak

Marcinkowo 63 B, 11-030 Purda

+48 89 672 61 00

FAX: +48 89 627 16 72

krozmet@krozmet.pl

NIP: 739 385 26 13

REGON: 281 369 954

DANE BANKOWE
SWIFT: BIGBPLPW
numer konta PL:
91 2490 0005 0000 4500 7284 0696
numer konta EU:
63 2490 0005 0000 4600 6156 8878
Alior Bank
Plac Generała Józefa Bema 10
10-616 Olsztyn

Napisz do nas

Dział handlowy


tel.: +48 89 672 61 00 wew. 11
e-mail: krozmet@krozmet.pl

Dyrektor handlowy
mgr inż. Dawid Dąbrowski

tel.: +48 602-574-802
e-mail: d.dabrowski@krozmet.pl

Kierownik ds. handlowych
inż. Łukasz Jażdżewski

tel.: +48 501-120-204
e-mail: lukasz.j@krozmet.pl

Spec. ds. techniczno – handlowych
mgr inż. Piotr Strojecki
tel.  +48 669-700-755
e-mail: p.strojecki@krozmet.pl

Spec. ds. techniczno – handlowych
mgr Jarosław Andrusiewicz
tel.  +48 507-106-398
e-mail: j.andrusiewicz@krozmet.pl

Dział konstrukcyjny


tel.: +48 89 672 61 00 wew. 31
e-mail: konstrukcyjny@krozmet.pl

Kierownik działu konstrukcyjnego
mgr inż. Bartłomiej Wydra

tel.: +48 796-982-668
e-mail: b.wydra@krozmet.pl

Konstruktor
inż. Kamil Sieniuć

tel.: +48 89 672 61 00 wew. 31
e-mail: k.sieniuc@krozmet.pl

Konstruktor
mgr inż. Janusz Grabowski

tel. +48 89 672 61 00 wew. 31
e-mail: j.grabowski@krozmet.pl

Dział serwisu i zaopatrzenia


Przemysław Agaszewski
tel.: +48 602-735-467
e-mail: biuro@krozmet.pl

Serwis wulkanizacji taśm
tel.: +48 669 856 412
e-mail: serwis@krozmet.pl

Magazyn/Zaopatrzenie
tel.: +48 89 672 61 00 wew. 41
tel.: +48 695 977 674
e-mail: magazyn@krozmet.pl

Dział produkcji


tel.: +48 89 672 61 00 wew. 21
produkcja@krozmet.pl

Dyrektor ds. produkcji
mgr inż. Jarosław Trusiak

tel.: +48 661-616-718
e-mail: produkcja@krozmet.pl

Kierownik produkcji
mgr inż. Jarosław Morawski

tel.: +48 669-353-553
e-mail: j.morawski@krozmet.pl

Księgowość


tel.: +48 89 672 61 00 wew. 61
e-mail: biuro@krozmet.pl

Księgowa
Barbara Duszak

tel.: +48 89 672 61 00 w 61
e-mail: ksiegowosc@krozmet.pl

Referent
Kinga Tabaka

tel.: +48 89 672 61 00 wew. 61
e-mail: k.tabaka@krozmet.pl